Bursa Uludağ (2543 mt.) etkinliğimiz başarıyla tamamlandı.
17 Ekim 2020 tarihinde 1. Oteller bölgesinden saat 06:30 da yürüyüşe başlayan ekibimiz 11:30 da zirveye ulaştı. Molanın ardından dönüşe başlayan ekibimiz Oteller bölgesine 16:00 da ulaşarak faaliyeti başarılı bir şekilde sonlandırdı.
Katılan sporcularımız Şule Bulut, Olcay Tepe ve Kadir Ayanoğlu’na teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.
![](https://www.eska.org.tr/wp-content/uploads/2021/01/uludag-17-18-ekim-2020-2-1024x768.jpg)
![](https://www.eska.org.tr/wp-content/uploads/2021/01/uludag-17-18-ekim-2020-1-1024x768.jpg)
![](https://www.eska.org.tr/wp-content/uploads/2021/01/uludag-17-18-ekim-2020-3-1024x768.jpg)